Magazin Analiz Sitesi Tanıtım

Magazin Analiz Haber Sitesi Hakkında!

Magazin Analiz; haber sitesi, ünlüler dünyasında yaşanan sıra dışı gelişmeleri, ünlülerin bilinmeyen yönlerini, evliliklerini, boşanma davalarını, ünlülerin tatil yaptığı yerler, moda ve stillerini haberleştirir. Magazin Analiz haber sitesi kaynak kullanarak yazıları alıntı yapar. Telif haklarına saygı gösterir, kaynağını belirtmediği hiçbir yayını kullanmaz.

Magazin Analiz Sitesi TanıtımMagazin Analiz; haber sitesi, Ahmet Aytaç tarafından kurulmuştur. Bütün telif hakları saklıdır.  Ahmet Aytaç yaptığı SEO çalışmalarında Magazin Haber sitesinin backlink desteğinden yararlanır. İş bu sitede yayımlanan haberler kişi haklarına saldırı amacı taşımaz. Haber sitesi aşağıdaki kategorilerden oluşmaktadır.

Magazin

Spor

Güncel

Kadın

Sağlık

Eğlence

Astroloji

Hayata Dair

Gibi kategoriler kapsamında okuyucularını bilgilendirir.

Magazin Analiz; zengin içeriği, görsel güzelliği ve harika tasarımıyla fark yaratıyor. Haberleri takip etmek isteyen okuyuculara doyumsuz içerik keyfi ve güncel haber verme konusunda hassastır. Magazin dünyasının son gelişmelerini, ünlü futbolcuların sosyal yaşamlarını, kadın konundaki farkındalığı artmak amacıyla yaptığı haberleri, modadaki son gelişmeleri, stili ile fark yaratan ünlüleri, sinema dünyasında gişe rekorları kıran filmleri, kişisel bakım ve güzellik ile ilgili kozmetik sektöründeki en yeni gelişmeleri kendi dilinde ve özgün anlayışıyla haberleştirir.

Magazin Analiz Haber Sitesinin Farkı Nedir?

Magazin Analiz Haber Sitesinin Farkı Nedir?

Magazin Analiz; asla kişi ve kurumları hedef almaz. Kişisel haklara saygı çerçevesinde haber yapar. Hukuka aykırı hiçbir bilgiye yer vermez. Amaç toplumu bilgilendirmektir.  Ünlü de olsalar sonuçta o insanların da birer aile hayatı, saygın çevreleri vardır. Aile mahremiyetini koruyarak ve saygı çerçevesinde onların hayatını haberleştirir. Zira ünlüler toplumun gözü önünde hayatını yaşıyorlar. Ve birçoğu o toplumda yaşayan bireylerin rol modeli konumundadır. Birçok kişi kendisini ya ünlü bir futbolcunun resimlerini duvarlarına asarken ya da bir sanatçının şarkılarında hayal ederken bulur.  Herkes futbolcu olamayacağına göre veya herkesin sesi şarkı söylemeye uygun olmadığına göre bazıları olur, diğerleri de onların hayranları olur.

Magazin Analiz Sitesinin Yanın Politikası

Magazin Analiz; ülke gündemiyle, politikayla asla ilgilenmez. Seçilmiş hükümetlerin görevlerini hukuk çerçevesinde yaparak sadece seçimle devretmelerinin doğru olduğu anlayışıyla hareket eder. Hiçbir parti, grup ya da sivil toplum kuruluşuna yakın ya da uzak değildir. Türkiye Cumhuriyeti topraklarında hukuk içinde birlikte yaşamayı esas alan anlayışı savunur.

Magazin Analiz Sitesinin Anlayışı

Magazin Analiz; Anayasanın ilgili maddeleri çerçevesinde yayın yapar ve hukukun dışına çıkmaz. Medya sektöründe herhangi bir tarafta değildir. Kendine özgü yayın politikasıyla hareket eder ve reklam gelirleriyle yayın hayatını sürdürür. Bir yanlışlık nedeniyle kişi ve kurumların zararına sebebiyet verdiği taktirde zararlarını karşılar.

Magazin Analiz Sitesinin Anlayışı

Magazin Analiz Sitesi Eğlence 

Magazin Analiz; eğlenceyi esas alır. Haberleri işlerken insanların mutlu olmasını sağlayacak şekilde yayın yapar. Yarışmalar, son filmler, Türkiye ve dünya futbolundaki son gelişmeleri paylaşır. Haberleri verirken de bütünü esas alır. Futbolcuların özel hayatlarını, ailelerini, finans durumlarıyla ilgili bilgileri de kamuoyuna mal olmuşsa paylaşır. Zira sanat, siyaset ve cemiyet hayatında olanların yaşam tarzları toplumların şekillenmesinde önemli rol oynar. Büyük kitleleri etkileme gücü olan bu şahsiyetlerin hayatlarını haberleştirmek de magazin haberlerinin vazgeçilmezlerindendir.

8 Yorumlar

 1. tebrik ederim. harika bir siteye benziyor. başarılar.

  YanıtlaSil
 2. ben de site yaptırdım. ama bu daha güzel olmuş

  YanıtlaSil
 3. hukuk konusundaki hassasiyetiniz için teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 4. tanıtım için sitenizde yer verdiğiniz için teşekkür ederim. güzel yorumlarınız bizi sevindirdi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. rica ederim. başarılarınızın devamını dilerim.

   Sil
 5. You are amazing. I have no doubt that you will be successful worldwide.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski