Yazılım Hatası Kripto`cuları Korkuttu

Solana'da Piyasayı Tedirgin Eden Kesinti

Solana’da yaşanan yazılım sorunu SOL token’ının fiyatının 38,6 dolara gerilemesine sebep oldu. Solana'da yaşanan bu aksaklık kripto para piyasasında da yeni tedirginlik kaynağı olarak öne çıktı.
Yazılım Hatası Kripto`cuları Korkuttu
Solana
Solana blok zinciri bir yazılım arızası nedeniyle dört saatten fazla kesintiye uğradıktan sonra yeniden çalışmaya başladı.
Solana, Bitcoin ve Ethereum’a alternatif olarak hızlı bir şekilde kripto varlık piyasasının üst seviyelere hızlı bir şekilde yükselirken, geçtiğimiz aylarda yükselişini sınırlandıran kesintiler yaşamıştı.
Kripto varlık, Ocak ayında 18 saat boyunca süren kesinti yaşamış, bu durum portföy değerlerinin düşmesini izlerken yatırımcıların büyük tepkisine yol açmıştı.
Kasım ayında 260 dolar seviyesinden işlem gören Solana’nın SOL token’ının fiyatı üç günlük düşüşün ardından Perşembe günü yüzde 4,8’den fazla düşerek 38,6 dolara gerileyerek diğer önde gelen varlıkların altında bir performans gösterdi.
kaynak: blomberg ht

2 Yorumlar

  1. Solana, Bitcoin ve Ethereum’a alternatif olarak hızlı bir şekilde kripto varlık piyasasının üst seviyelere hızlı bir şekilde yükselirken, geçtiğimiz aylarda yükselişini sınırlandıran kesintiler yaşamıştı.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. yatırımcıların dikkatli olması lazım.

      Sil
Daha yeni Daha eski