Bitcoin İçin İnanılmaz Tahmin

Milyarder Bitcoin Yatırımcısından Çılgın Bitcoin Tahmini

Milyarder yatırımcı Mike Novogratz, kripto para piyasasındaki son çalkantının “tam teşekküllü bir kredi krizi” olduğunu söyledi. En kötünün geride kaldığını ifade eden Novogratz'ın Bitcoin tahmini 500 bin dolar.
Milyarder yatırımcı Mike Novogratz
Mike Novogratz
Bir zamanlar kendisine “Bitcoin'in Forrest Gump'ı” diyen milyarder yatırımcı Mike Novogratz, kripto para endüstrisindeki son türbülansın “tam teşekküllü bir kredi krizi” olduğunu söyledi ve sistemdeki kaldıracın büyüklüğü konusunda çok yanıldığını kabul etti.
Novogratz, Bloomberg Kripto Zirvesi'nde Salı günü yaptığı konuşmada “İnsanların, profesyonel kurumların bilançolarında ortaya çıkacak ve zincirleme olaylara neden olan kayıpların büyüklüğünü tahmin edebildiklerini düşünmüyorum" şeklinde konuştu.
Terra ve Luna'nın arkasındaki şirket olan Terraform Labs'ın büyük bir destekçisi olan Galaxy Digital Holdings Ltd.'nin kurucusu olan Novogratz, "Sabitkoinlerin çöküşünden çıkarılan ders, hem piyasanın hem de perakende yatırımcıların gerçekten çok, çok az risk yönetimi kavramına sahip olması" dedi.

"Kalp Doktorum 1 Milyon Dolar Kaybetti"

Novogratz, düzenleyicileri yatırımcıları korumak için yeterince adım atmamak ve kurumların büyük miktarda kaldıraç kullanmasına izin vermekle suçladı. Kripto düşüşünü finansal krizde Lehman Brothers'ın çöküşüyle karşılaştıran Novogratz sektörde daha fazla şeffaflık çağrısında bulundu.
Novogratz, "SEC'in ne yapması gerektiğini, yapabileceğini veya yapmış olabileceğini bilmiyorum, ancak perakende yatırımcıları korumak için fazla bir şey yapmadılar" dedi ve kalp doktorunun yakın zamanda Celsius'un çöküşünde 1 milyon dolar kaybettiğini ifadelerine ekledi.

"Bitcoin 500 Bin Dolar Olacak"

Kripto varlık piyasasında “en kötünün geride kaldığını” söyleyen Novogratz “Mevcut sorunlar perakende yatırımcılarıarasında güvensizliği artırmış olsa da, özellikle dünya çapındaki merkez bankaları enflasyonla mücadele ederken Bitcoin argümanı hala güçlü olarak dikkat çekiyor.” dedi.
Bitcoin'i değeri artacak "anti-popülist" bir varlık olarak nitelendiren Novogratz dünyanın en büyük kripto varlığının eninde sonunda 500 bin dolara ulaşacağını öngördü.
kaynak: blomberg ht

3 Yorumlar

 1. Kripto varlık piyasasında “en kötünün geride kaldığını” söyleyen Novogratz “Mevcut sorunlar perakende yatırımcılarıarasında güvensizliği artırmış olsa da, özellikle dünya çapındaki merkez bankaları enflasyonla mücadele ederken Bitcoin argümanı hala güçlü olarak dikkat çekiyor.” dedi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Novogratz, "SEC'in ne yapması gerektiğini, yapabileceğini veya yapmış olabileceğini bilmiyorum, ancak perakende yatırımcıları korumak için fazla bir şey yapmadılar" dedi ve kalp doktorunun yakın zamanda Celsius'un çöküşünde 1 milyon dolar kaybettiğini ifadelerine ekledi.

   Sil
 2. Parayı bitcoine mi yatırsam😊

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski